top of page
Couple Running_edited.jpg

MOTIVATSIOONIKOOLITUS

Motivatsioon on ebausaldusväärne, sest seda ei jätku tulemuste ära toomiseks!

MIKS SEE KOOLITUS?

Image by Paul Skorupskas

FOOKUS

 Koolitus avardab sinu valikuid kuidas jõuda tulemuseni koos ja ilma motivatsioonita.

Image by Sourabh Panari

KASU

Koolitus annab vastuse millal saab loota motivatsioonile, millal minna üle plaan B-le ning eelkõige KUIDAS taasluua ja hoida motivatsiooni.

Image by Danist Soh

MÕJU

Sa naeratad lihtsalt mõttest, et pole vahet, kas täna on “õige tunne” et alustada või lõpetada, sest sa tead, et sul on taskus  lisa trumpkaardid, et jõuda tulemuseni.

Koolitus on 

Personaalselt Sulle, kes Sa pusid oma tehtud-tegemata töövoos ja ootad "õiget tunnet".

Meeskonnajuhile, kui märkad, et viivitamine ja kõrvaltegevused meeskonnas
saavad rohkem tähelepanu kui eesmärgipärane tegevus. 

 

Teemad:

Räägime motivatsioonist ja uurime kas teooriates on võti “alati kui on vaja” motivatsiooniks.

Kui puudub motivatsioon, siis viivitamine on kerge valik. 4 kõige levinumat prokrastineerimise viisi ja mis tegelikult on sinu vabanduste taga (me ei räägi ajajuhtimisest).

Põhiline motivatsiooniga seotud probleem on see, et see on üürike ja ebausaldusväärne. Mis on variant B, kui motivatsioon puudub?

Emotsioonide osa motivatsioonis ja saavutuses. Miks on emotsioonid seotud motivatsiooniga?

Sinu “hakkan kohe tegema” või “ma enam ei viitsi” stiimul on seotud tagasisidega. Tagasiside mõjukas roll motivatsioonis ja tulemuslikkuses.

Boonus:

Eesmärk vs kavatsus

3 viisi igapäevaelus oma motivatsiooni suurendamiseks

Couple Running_edited.jpg

Miks me räägime motivatsioonist?

Kuidas nimetatakse protsessi, et asjad saaks edukalt tehtud? Juhtimine, täpsemalt enesejuhtimine, mille üheks nurgakiviks on motivatsioon. Miks on oluline mõista motivatsiooni? Motivatsiooni tundmaõppimine aitab meil mõista, kust motivatsioon tuleb, miks see muutub ning vastata küsimusele, millele toetuda kui motivatsiooni napib.

Meil on oskus motivatsioonipuhangust nakatudes alustada, plaane teha, kaasata ja õhinapõhises koostöös liikvele minna. Ja samas on kõigil kogemus, et motivatsioon on ebausaldusväärne kaaslane, et saada asjad tehtud, jõuda eesmärgini ja olla tulemuslik. Miks? Sest motivatsioon on jõud, mis algatab ja inspireerib eesmärgist juhitud käitumist, ent motivatsiooni langedes ei saa jätta ootel tegevust või pooleli olevat ülesannet lõpetamata.

Asjad on vaja ära teha, ülesanne lõpetada, jõuda eesmärgini ning olla nii professionaalses kui isiklikus plaanis tulemuslik. Kas piisab teadmisest, et meid käivitab sisemine ja välimine motivatsioon? Või et me oleme motiveeritud tegema asju kui omame parajas koguses vabadust, meisterlikkust ja eesmärgi selgust?

On olukordi, kui leiame nende teadmiste pealt oma motivatsiooni ja on hulga rohkem olukordi, kus motivatsioonist teadmine ei aita olla motiveeritud. See koolitus avardab sinu valikuid kuidas jõuda tulemuseni koos ja ilma motivatsioonita.

"Igal Sinu valikul on lõpptulemus."

"Sa ei pea olema suurepärane, et alustada. Küll aga pead sa alustama, et olla suurepärane."

                                                                           Zig Ziglar

bottom of page