top of page

Iga teekond saab alguse avavaatest

kus me oleme ja millele oleme valmis pühenduma.

Me oleme ühel või teisel viisil või ajal oma peas kinni. Kinni valikutes, küsimustes, kõhklustes, hirmudes, kus ei mõttetalgud iseendaga ega targad raamatud edasi ei aita. Selleks on vaja teisi inimesi, et kahe või enama inimese mõtetes olev rikkus laiali laotada, saada neist inspiratsiooni ning jõuda avatud dialoogis uute taipamisteni.

 

Taipamistes on vägi, mis annab julguse muuta oma mõttemaailma, oma mustreid, oma tegevusviise. Olen kohtumiste usku, sest vaid nii saab jagada, kuulata, inspireeruda ja jõuda uue selguse ja kerguseni. Minu eesmärk on koolituste, supervisooni ja coaching kohtumiste kaudu aidata Sul jõuda tõukejõuga taipamisteni, et julgeda elada oma elu ja anda panus teiste maailma. 

Minust

Minu nimi on Sirle Roots

Olen koolitaja, superviisor ja coach. Mind kõnetavad professionaalsed ristumiskohad, kus prioriteediks on inimene -  meeskonnas ja ettevõttes. Keskmes on indiviidi ja meeskonna tasandil professionaalsete ja personaalsete ressursside arendamine ning jõustamine.

Minu töökeel on süsteemsus ja spontaansus, mille kaudu aitan jõuda tõukejõuga taipamisteni, mis viivad vajaliku selguse (miks, kuidas) ja kerguseni (motivatsioon, energia, emotsioon).

Oman andragoogika MA kraadi (2015) ja superviisori-coachi tunnistust (2018), mis vastab ANSE (Association of National Organisations for Supervision in Europe) ning on NBE (Nordic Board of Examiners in Psychodrama, Sociometry and Group psychotherapy) standarditele ning NLP master practitioner taset.

Täiskasvanute koolitaja, tase 6, Diplomeeritud superviisor, coach, 7. tase, organisatsiooni konflikti vahendaja (conflict mediation process), olen Eesti Supervisiooni ja Coachingu Ühingu juhatuse liige. Tutvu CV-ga.

Mis mind inspireerib

Minu inspiratsioon on inimesed ja inimeste vahelised vestlused, kus jagatud mõte nakatab teist ja see omakorda avab uued ideeväljad ning kokkuvõttes on õhus uute mõtete ja taipamiste müriaad, mis kiheleb energiast, rõõmust ja entusiasmist. Sellistel kohtumistel on õhus “kõik on võimalik” tunne ning ma alati lahkun suure tänutunde ja uute pulbitsevate mõtetega.

Parim nõuanne, mis mulle on antud kõlab nii: “Kui sa lähed midagi küsima, siis tea, et EI on sul juba taskus, nii et sellepärast ei pea enam muretsema. Mine EI põues, püüdma JAH-i.”

Kõige õnnelikum olen koos oma perega. Meie viisi kvaliteetaeg on koostegemine - uute matka-, metsa- ja mereradade avastamine, kohalolu hetkedes lummatuna loodusest ja tänutundest, et saame olla koos. 

Kolm parimat asja elus - planeeritud jõudehetked, et lihtsalt olla õnnelik, kallid inimesed ehk perekond ja inspiratsiooniküllased kohtumised sõprade ja mõttekaaslastega.

Mulle meeldib ennast ületada (sh taliujumine ja jooksmine), et mugavustsoonist välja astudes kogeda enda võimete piire.

IMG_7974_edited.jpg

Pole olemas võimatuid unistusi,
on vaid piiratud ettekujutus võimalikkusest!

 

Beth M. Conny
Image by Álvaro Serrano

Kontakt

Sirle Roots

+372 53 909 105

Email 

Aadress

Avavaade OÜ
Registrikood 16542619
Kase tn 68/1 Tallinn 12012

bottom of page